Kur geriausia susikurti e-paštą?

E-paštas būtinas dalykas šiuolaikiniame gyvenime. Net Lietuvoje jau pasiekėme tokį lygį, kad sąskaitas ir naujienas galima užsiprenumeruoti į savo asmeninę e-pašto dėžutę. Norėčiau rekomenduoti kur būtų galima ją susikurti.

Jau 4 metus naudojuosi Google GMail e-pašto paslaugomis ir esu jomis visiškai patenkintas. Svarbiausia paslauga atitinka Google koncepciją: paprasta naudoti, užtikrinama kokybė, yra nuolat tobulinama ir svarbiausia – VISIŠKAI NEMOKAMA! Daugiau pasiskaityti galima čia.

Apie Google paštą galima kalbėti daug. Jis turi tikrai puikių galimybių. Man labiausiai patinka šios:

 • galiu į GMail gauti laiškus iš kitų pašto dėžučių (viskas viename);
 • galiu iš GMail siųsti laiškus per kitas savo pašto dėžutes (rašyti laiškus namie iš darbo pašto dėžutės);
 • svarbius laiškus pažymėti žvaigždute;
 • laiškams suteikti etiketes;
 • yra online chatas su savo kontaktais;
 • pašto dėžutėje jums tilps tūkstančiai laiškų;
 • niekada neturėsite bėdų su koduotėmis (niekada laiškų nematysite su hieroglifais);

Pateikiau Gmail savybes, kurios pačiam yra naudingos ir naudotinos. Atminkite, pašto dėžutę galite atsidaryti iš bet kurios pasaulio vietos, kur tik yra internetas. Nedelskite ir užsisakykite pašto dėžutę GMail.

Aišku, yra ir dar keletas gerų nemokamų e-pašto tarnybų: Yahoo Mail, Windows Live Mail (Hotmail). Jomis nesinaudoju, todėl nieko apie jas ir nekalbėsiu. Sėkmės :).

Įrašo “Kur geriausia susikurti e-paštą?” komenatarų: 12

 1. Ghmz… Šiaip jau gmail’as tapęs vos ne de facto standartu nemokamo pašto.

 2. O man nepatinka, kad gmail’as neturi folder’ių ir visi laiškai atkeliauja į bendrą srautą ir būtų pražūtinga prisijungti prie kokio nors groups’o.

 3. @Eugenijus
  Manau šią trūkstamą savybę pakeičia kita – etiketės (Labels). Etiketes automatiškai gali klijuoti pagal tam tikrus filtrus (pvz., iš tam tikro pašto, su tam tikru subjectu). Aišku pats etiketes gali susidėliot kaip nori. O po to paspaudi ant etiketės, ir gauni visus laiškus esančius su būtent ta etikete – tas pats kaip katalogas.
  Aš, pavyzdžiui, etiketes esu susidėjęs ant darbo pašto raudoną :), KTU pašto žalia ir panašiai. Tada labai lengva bendrame laiškų sraute pamatyti svarbius, o paspaudus ant etiketės gauti visus darbo ar mokslų laiškus.

 4. Taip pat filtrais galima pažymėti, kad atėję laiškai ne tik gautų etiketę, bet ir išvis nelįstų į Inbox’ą, t.y. nauji laiškai matomi tik tos etiketės (jei priklijuojama) puslapyje arba per paiešką. Aš prenumeruoju keletą pašto konferencijų ir gaunu po keliasdešimt (jei ne daugiau) laiškų per dieną ir jie man akių nebado…

 5. kai iškils klausimų, kaip padaryti šiuos triukus kreipsiiuos į jus pagalbos, kaip tik nusiperkau domeiną su savo pavarde.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *