Mano seimas – kas dirba, o kas ne

Esu kaltas, nes nesidomiu politika. O apie tai šiuo metu kalba visi. Juk vyksta naujo seimo rinkimai. Tikrai tikiuosi, kad po šio savaitgalio (bent po Naujųjų Metų) visos nesąmonės baigsis… Ir po rinkimų Lietuvoje bus po senovei. Nepadės nei naujieji seimo ar valdovų rūmai, nei naujas personalas. Kaip iš to anekdoto, „tik klientai tie patys…”. O dabar apie esmę.

Kolega blogeris Artūras Račas parašė įdomų įrašą, kuris privertė mane pasukti galvą. Tiksliau, jis nurodė tikrai įdomią svetainę apie seimą ir politiką. Aš nežinau už ką balsuoti seimo rinkimuose. Aš nesidomiu politika (TV išvis nežiūriu; naujienų apie politiką neskaitau). Aš prastai žinau politikus, negirdėjau jų rinkiminių pažadų, esu neutralus. Nesvarbu nei kairė nei dešinė. Tik esu labai logiškas ir prakištas žmogus. Atsidarau svetainę ManoSeimas.lt ir įsiveliu į politiką (ką šiuo metu ir daro visi Lietuvos piliečiai). Joje randu daug daug informacijos apie politikus, frakcijas, įstatymus ir balsavimus.

Kadangi politikai man vienodai geri žmonės, bet norėčiau susirasti mano labui labiausiai dirbantį artoją, peržiūriu kas inicijuoja (siūlo) įstatymus. Susidaro keletas politikų kurie užsiima šia veikla. Šaunu. Pliusas jiems. Yra kas juda taip sakant. Po to žiūriu kaip dėl vieno ar kito įstatymo balsuoja seimo nariai. KPŠ…

Supratau, kad šitie mokyklos šiais metais nebaigtų… Balsavimas dėl naujojo pilietybės įstatymo, nedalyvavo 39% (55 seimo nariai). Ai, čia viskas gerai. Tik dabar pastebėjau datą 2008-07-15. Visi atostogavo suprantama. Tai po riebų minusą dedu aš jiems.

Baigiu savo ironija. Ką aš siūlau? Yra svetainė su seimo nuveiktais ir nenuveiktais darbais (manau jūs man pasiūlysiste dar keletą). Tikiuosi ten informacijos tik daugės, taip pat daugės ir statistikos (labai myliu skaičius). Norėčiau matyti kurie politikai pasiūlė daugiausia įstatymų, kurie daugiausia reiškia savo nuomonę tribūnoje, kurie aktyviausiai lanko savo darbo vietą ir kurie yra patys PASYVIAUSI. Tikuosi pastarųjų jau nebeišrinks. Pasidomėjęs keliais man aktualiais įstatymais, susidarau vaizdą kas ir kaip dirba. Pliusų-minusų vakaras ir jau esu apsisprendęs už ką balsuosiu. Velniop tuos pažadus, tegul kalba darbai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *