FeedBurner vėl streikuoja

Keletą paskutinių dienų Google FeedBurner tarnyba vėl streikuoja. Nei iš šio, nei iš to, nukrito prenumeratorių skaičius. Kadangi taip jau yra buvę – niekas nesijaudina. Internete neradau nė žinutės.

Iš pirmo karto pagalvojau, kad vėl vyksta kokie sistemos atnaujinimo darbai. Man atrodo buvau teisus. Pastebėjau, kad dabartinis mano RSS adresas tarnyboje FeedBurner patapo:

Andriaus Šunausko blogo RSS adresas

nors iki šiol buvo http://feedproxy.google.com/AndriausSunauskoBlogas. Pasikeitė adreso pradžia. Iki Google nupirko FeedBurner, buvęs adresas feeds.feedburner.com virto feedproxy.google.com, o dabar virs į feeds2.feedburner.com. Čia mano spėjimas.   Ar aš teisus?

Mano prenumeratorių skaičius jau atsistatė, bet Nežinau.lt jis dar nepakilo (2009-01-18 15:00).

Nezinau.lt prenumeratoriai

Įrašo “FeedBurner vėl streikuoja” komenatarų: 5

 1. joo, prisijungus prie FEEDBURNERio siūlo perkelti savo accountą į google, todėl ir aš manau, kad tų skaitliukų rodmenys rodo bileką dėl šios priežasties…

  kooperacija vyksta toliau:)

 2. Aišku. Mat aš jau ankščiau paprašiau Google kad perkeltų feedus, tai dabar nieko ir nesiūlo.

 3. Visus atsakymus galima rasti:
  https://www.google.com/support/feedburner/bin/answer.py?answer=126303

  Keletas citatų:
  We are moving all FeedBurner accounts to Google Accounts.

  We are currently planning to have all accounts moved by February 28, 2009.

  You should not lose any readers of your feed during this transition process. All feeds.feedburner.com URLs will redirect your readers to feeds hosted by Google. Your readers will continue to receive your feeds. However, the reporting and analytics may take up to a week to adjust to internet traffic changes, so the number of subscribers you see in analytics reports may be lower for a short period of time.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *