Kalėdinio gerumo akcija baigėsi

Ir rezultatais labai džiaugtis nenorėčiau – jie kuklūs. 9,60 lt tikrai neužteks vaiko svajonių mašinytei nupirkti. Tikiuosi šie pinigėliai bus pridėti prie kolegų surinktų pinigų ir tada išeis bent viena mašinytė.

Būtina paminėti, jog iš viso skelbtoje akcijoje dalyvavo 643 tinklaraščiai, 2987 Facebook vartotojai ir 771 tinklalapis. Džiugu.

Pati akcijos pradžia nebuvo labai tvarkinga. Liūdna, bet dalyvavimo sąlygos buvo vis keičiamos (programinė pusė). Tikriausiai dėl blogai padarytos techninės dalies. Abejoju, kad Iki išsigando, jog jai tai jai kainuos daugiau nei tikėtasi, todėl pradėjo riboti paspaudimus (gavęs skydelio kodą, iš jo padariau nuorodą ir platinau kaip nuorodą; po kiek laiko nuoroda nustojo veikusi – veikė tik skydelis) .

Laiškas iš organizatorių:

Mielas akcijos dalyvi,

Dėkojame Tau prisidėjus prie labdaros akcijos „Padovanok Kalėdų stebuklą“, padėjusios net 30,000 vaikų visoje Lietuvoje nusišypsoti.

Interneto svetainėje „KaleduStebuklas.lt“ subūrus net 4401 aktyvų tinklaraštininką, tinklalapį ir socialinio tinklo Facebook.com vartotoją, mums pavyko surinkti paspaudimų už 32 tūkst. Lt. Iš jų 9.60 Lt.  – surinkti Tavo dėka ir už tai esame labai Tau dėkingi. Šią sumą akciją iniciavęs prekybos tinklas IKI skyrė dovanėlių vaikams iš skurstančių šeimų pirkimui.

Vaikams IKI nupirko žaislus, kuriuos interneto gyventojai patys išrinko. Žaislus vaikams visoje Lietuvoje jau pradėjo dalinti akcijos draugas – labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“.

Apie tai, kaip žaislai buvo dalinami vaikams, galite pažiūrėti čia:

„Padovanok Kalėdų stebuklą“ organizatoriai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *