LRT Tuk tuk Indija – Indija gyvai

Tadžmahalas

Į savo prenumeruojamų TV laidų sąrašą (kuriame vien tik LRT laidos), įtraukiau dar vieną – „Tuk tuk Indija”.

Man patinka laidos ir reportažai apie keliones ir gamtą. Gerai, kad neturiu junginio Discovery Channel + TV, nes užsikabliuočiau. Apie laidą galiu pasakyti, kad parodomas Indijos grožis ir gyvenimiška patirtis pribloškia. Jai mažai kas prilygsta. Muzikiniam fonui parinkta muzika su cinkeliu, kurios kompaktą jau persisiunčiau pabandymui.  O vedėjai Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius taip pat puikiai tinka šioje laidoje. Tiesa, ir ten vyksta karas keliuose, bet pas juos bent jau milijardas gyventojų.

Su nekantrumu laukiu kiekvieno ketvirtadienio (laida rodoma trečiadieniais) kai į LRT archyvą įdedama naujausia laida. Manau dar už poros metų, kai tikiuosi būsiu aplankęs pusę vakarų Europos, bus galima traukti į pirmą egzotiškąją kelionę ;) . Ypač norėčiau paragauti tikro Indiško maisto!

Atnaujinta 2013-03-18

Tuk Tuk Indijos garso takelio pagrindinė daina:

 

Įrašo “LRT Tuk tuk Indija – Indija gyvai” komenatarų: 16

 1. Aš apskritai jiems baltai pavydžiu tokių darbelių:) Bet lenkiu galvą, nes gerai chebra dirba. Tik truputį juokinga, kai tarp rėmėjų parodo FlyLAL:)

 2. Aš už rėmėjus, kad tik daugiau tokių laidų būtų. Juk net Indijoj viskas kainuoja, nors ir mažiau nei Lietuvoj. Dėl FlyLAL tai jo ;)

 3. Man irgi patinka si laida.
  Labai noreciau suzinoti kokia muzika ir kas ja atlieka laidoje „Tuk tuk Indija”.

 4. Prašom išduoti paslaptį, kokia gi muzika skamba per „Tuk tuk Indiją” ir kas ją atlieka :)

 5. Kiek atsimenu, vedėjai sakė, kad laidos garso takelis iš indiško audio CD, kurį jie gavo pirmosiose laidose…

 6. gal zinot kur rasti daina is ,,tuk tuk indijos,, , kurioje yra zodziai (ir galbut toks pavadinimas, bet tokiu pavadinimu dainu yra laabai daug)- um namah shivaya.devde man atrodo jos nera.. ji 3-oje serijoje.

 7. Sveiki, galetumet aprasyti ir kitas ltv keliones :)

 8. Andraiu labai labai aciu uz utub daina, jos ir ieskojau paziurejes tuk tuk indijos irasa.. nuostabiai jaudinanti daina.

 9. Man labiausiai patiko daina is 4 serijos kur rodoma apie Varanasi ir vyksta kazkokios apeigos. Ieskau sitos dainos gal menesi niekur nerandu :(

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *