Neatsinaujinkite Google ToolBar

Vakar pamačiau, kad išėjo Google ToolBar 5 atnaujinimas (beta 2). Įsirašiau ir susigadinau sau gyvenimą…

Visi žino, kad Google Notebook toliau nebevystoma, bet leidžiama toliau naudotis. Savo Firefox, turėjau įskiepį, kuris leisdavo labai lengvai bet ką sudėti į Google Notebook užrašinę.

Google Notebook įskiepis

Užtekdavo pažymėti tekstą (ar bet ką kitą) ir paspaudus dešinį pelės klavišą pasirinkti „Note this (Google notebook)”.

http://www.youtube.com/watch?v=cII3TtewLsc

Atsinaujinus Google ToolBar versiją mano įskiepis pagalbininkas dingo. O užėjęs į atsisiuntimo svetainę niekaip negaliu atsisiųsti Firefox versijos… Google Notebook įskiepio IE versiją pavyko atsiųsti ir įsidiegti, bet kas man iš to IE – juk nesinaudoju.

Google notebook IE

Google Notebook IE įskiepis

Tam kas pirmas sugebės atsiųsti Google Notebook Firefox įskiepį padovanosiu 1 pakvietimą į Linkomanija.net. Užteks ir veikiančios nuorodos komentaruose. Nepamirškite tikro pašto.

Ir ačiū už pagalbą.

Atnaujinta 2009-02-02 rytas. Ką aš galiu pasakyti. Šiandien jau viskas veikia. Google kvailiojimai pastaruoju metu kelia nerimą. Tiesa, dingtelėjo mintis, kad čia veikia dėl to, kad darbo kompiuteryje nėra Google Toolbar naujasios versijos. Grįžęs pabandysiu ar veikia namie.

Atnaujinta 2009-02-02 vakaras. Galiu pasakyti, kad visos Google bėdos galiausiai susitvarkė ir jau galima persisiųsti Google Notebook įskiepį Firefox naršykei. Atsiprašau jei išgąsdinau.

Įrašo “Neatsinaujinkite Google ToolBar” komenatarų: 2

  1. Atgalinis pranešimas: Blogorama #512 : nežinau.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *