Olandijos lietuvių tinklaraštis ir forumas

Noriu pristatyti ir pareklamuoti dar vieną savo projektą: Olandijos lietuvių tinklaraštį ir forumą. Paskatintas kelių į mano tinklaraštį ateinančių ir diskutuojančių žmonių ir kitų, kuriems aktualios tiesioginės žinios ir patirtis iš gyvenimo Olandijoje, sukūriau specializuotą tinklaraštį ir forumą Olandijos lietuviams.

Taip, šis naujas tinklaraštis daugiausia bus skirtas emigrantams arba žmonėms, ketinantiems aplankyti ar pakeliauti po Nyderlandus. Forumas labiau orientuotas diskutuoti ir ieškoti informacijos.

Mūsų pirmasis tikslas yra pritraukti žmones, kuriems yra aktuali informacija apie gyvenimą Olandijoje. Antrasis, pritraukti aktyvius narius, kurie padėtų rašyti tinklaraštį ir palaikyti tvarką forume. Tikiuosi, kad patirtimi dalinsiuosi ne vienas, bet ir kiti emigrantai, o gal ir atsitiktiniai žmonės, aplankę šią gražią šalį. Tarp kitko, žinau du lietuvių blogerius, gyvenančius Olandijoje. Galbūt ir jie norės prisijungti?

Kodėl manau, kad žmonėms to reikia? Kai realiai matau kelis tūkstančius žmonių, ateinančių į mano asmeninį tinklaraštį paskaityti tų kelių straipsnių apie Olandiją, kai per savaitę gaunu kelis laiškus su klausimais ar prašymais padėti, suprantu, kad naudingos informacijos ir pagalbos vis dar trūksta.

Įdomi istorija, nutikusi su šio projekto užgimimu, kad netyčia nupirkau seniau egzistavusio Olandijos lietuvių forumo internetinį adresą. Tiksliai nežinau, dėl ko jis užsidarė, bet tegul tai būna geras ženklas naujai pradžiai.

Įrašo “Olandijos lietuvių tinklaraštis ir forumas” komenatarų: 2

  1. Negi sunku paimti tikra Lietuvos vėliava (kad ir iš wikipedijos)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *