WordPress tema Thesis yra mokama

Gerbiami kolegos tinklaraštininkai ir visi kiti – nustokite vogti Thesis temą, nes ji yra mokama. Jos kūrėjai labai stengiasi ją tobulinti ir gerinti ir tikisi gauti užmokestį už šios temos naudojimą.

Padariau mažą tyrimą Lietuvos interneto padangėje. Susiradau 10 tinklalapių kurie naudoją Thesis temą. Visiems uždaviau tą patį klausimą: „Ar pirkote šią Thesis temą”. Klausimą pateikiau elektroniniu paštu arba, jei jo neradau, komentaruose .

Aš iš tikrųjų nesitikėjau, kad kažkas gali būti ją nusipirkęs (ne iš draugo…). Rezultatai tokie:

 • 3 svetainių savininkai momentaliai pakeitė temą į bet kokią kitą. Tiesa, maloniai atsiprašė, kad mano komentarus ištrynė.
 • 4 svetainės puolė atsiprašinėti ir klausti ar neesu koks Thesis agentas :). Taip pat prisižadėjo ir po kiek laiko pradėjo naudoti kitas temas.
 • 3 tyli iki šiol…

Labai norėčiau tas 3 svetaines pririšti jas prie gėdos stulpo, bet nemanau, kad čia tinkama vieta jų „reklamai”.

p.s. Tiems, kurie užkibo ant Thesis kabliuko apie patobulintą SEO ir kitas stebuklingas savybes turiu pasakyti, kad stebuklų nėra. Yra tik krūva papildomų nustatymų kurie duoda galbūt 1% naudos. Tiesiog kurkite naudingą ir originalų turinį, o sėkmė jus aplankys netrukus!

Įrašo “WordPress tema Thesis yra mokama” komenatarų: 3

 1. Tie, kurie tyli, teisingiausiai daro :)) Linkiu ir tau išsitrinti iš savo disko visus parsisiųstus filmus ir muziką, kurių neabejoju turi.. Ir apsilankyk, gal rasi bendraminčių >> http://lanva.org .
  O šiaip, na naudoja kažkas kažką, lai ir naudoja, tegul tai būna ant jo paties sąžinės.
  p.s. nenaudoju Thesis temos ir neturiu tinklaraščio.

 2. Straipsniu norėjau pasakyti, kad Thesis temos „vogti” visiškai neverta. Nes tai tavo svetainės turinio jokiuose reitinguose nepakels aukščiau.
  Kadangi pats kuriu programas dėl įdomumo ir dėl pinigų, norisi padėti Thesis kūrėjams gauti pajamas už jų darbą. Bent jau netiesiogiai.

  @kazkas. Užkibai ant Lietuvoje dabar siaučiančio „piratų viruso” ir pradėjai visus vertinti per šią prizmę? Džiugu, kad žiniasklaida paskatins daugiau žmonių diskutuoti šia tema. :)
  Akmenį į kito daržą galima mesti tik tada, jei savo kieme Puntuko neturi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *