Eurovizija 2010. Patikusios dainos

Vakar pabaigiau Eurovizijos maratoną. Galiu pasakyti, kad tai jau tapo mano tradicija. Eilę metų žiūriu ir džiaugiuosi, kad esame skirtingi tokioje mažoje Europoje.

Žemiau pateikiu man labiausias patikusias dainas/pasirodymus. Atminkite, kad asmeniniame tinklaraštyje – subjektyvi autoriaus nuomonė.

Azerbaidžanas.  Pop stiliaus daina. Užkabino maža ugnele. Azerbaidžanas kasmet pristato po panašią „europinę” dainą su gražia atlikėja. Daina panaši su Gruzijos ir Armėnijos dainomis.

Turkija. Švelnus rokas. Primena Lordi? Tik be super kostiumų.

http://www.youtube.com/watch?v=-C2PHl84CPY

Prancūzija. Su daug ugnies. Užkabino ritmas ir šokiai scenoje. Panašūs buvo Moldovos atstovai. Vienu žodžiu – užvedantys.

Ir žinoma Inculto – Lietuva. Gyvi pasirodymai Europos gatvėse man patiko labiau, nei Eurovizijos scenoje. Ir nors čia jie paskutiniai, bet širdyje visada bus pirmi.

Kaip matote, turiu keistą eurovizinį skonį, kuris šiek tiek skyrėsi nuo laimėtojų sąrašo. Apie šių metų konkursą noriu pasakyti, kad muzika kaip visada gera: daug šalių, daug pasirodymų, daug įspūdžių. Aš jaučiu Eurovizijos dvasią, o jūs?

p.s. Su pergale Vokietiją!

Įrašo “Eurovizija 2010. Patikusios dainos” komenatarų: 1

  1. Tavo skonis nera keistas, man irgi sios dainos patiko labiausiai :) gal netgi prancuzus isskirciau kaip labiausiai issiskiriancius del savo gyvybingumo, ritmo ir ipuciamos geros nuotaikos. taip kad lietuvis lietuvi supranta :))

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *