Tinklalapis.net hostingas

Lėtėjo, lėtėjo, kol galiausiai sustojo. Taip būtų galima apibūdinti šį atvejį.

Iki šiol hostinau savo tinklraštį Tinklalapis.net serveriuose. Užteko man megabaitų ir greičio kurį jie duodavo, o kaina buvo daugiau nei gera už šiuos resursus.

Rugpjūčio pabaigoje, kažkas jiems (Tinklalapis.net) atsitiko. Tinklaraštį pradėjo sunkiai atidarinėti. Tai užtrugdavo 10 sekundžių ir ilgiau. Galvojau, kad tai tik Tinklalapis.net problemos su užsieniu (nes šiuo metu gyvenu Olandijoje). Štai statistiniai duomenys iš Google Webmaster Tools (daugiau reiškia blogiau).

Svetainės atsakymo laikas

Kentėjau porą savaičių ir parašiau laišką Tinklalapis.net administratoriams. Atsakymo negavau. Paklausinėjau žmonių gyvenančių Lietuvoje ar ir jiems tinklaraštis tapo sunkiai pasiekiamas. Pasirodo taip. Taigi tai nebuvo ryšio problema su užsieniu.

Štai dar viena diagrama apie Google suindekuojamų puslpaių kiekius per dieną iš šio šinklaraščio (mažiau yra blogiau). Praktiškai tinklaraštis tapo nepasiekiamas.

Suindeksuotų puslapių skaičius per dieną

Parašiau antrą laišką, o atsakymo irgi negavau…

Jau analizavau kitus lietuviškus hostingo tiekėjus kaip alternatyvas persikėlimui (nors kartais kildavo minčių, kad užsienio hostingo tiekėjai yra pigesni…), kai sulaukiau atsakymo į mano klausimus iš Tinklalapis.net. Tiksliau ne atsakymo, o paskelbimo, kad jie “nebeteiks” hostingo paslaugų.

Gerai, kad jie neužsidarė tyliai, taip ir nepranešę nieko savo vartotojams. Tikrai vertinu, kad patys perkėlė visų vartotojų svetaines į Serveriai.lt serverius. Tai sutaupė nemažai laiko man pačiam.

Žinoma, buvo įvairių nesklandumų su tinklaraščiu naujoje vietoje, bet tai niekis. Dabar kai jau viskas veikia kaip seniau, tegaliu pasidžiaugti ir pasmalsauti, kodėl Tinklalapis.net užsidarė ir viskas buvo perkeltas į Serveriai.lt.

Įrašo “Tinklalapis.net hostingas” komenatarų: 13

 1. Spėju kad nupirko juos. Aš gavau tokį pranešimą „Informuojame, kad Tinklalapis.NET klientų svetainių palaikymą perėmė UAB „Interneto vizija” … „

 2. Kad nupirko Serveriai.lt, manau, sveikintinas dalykas tik tos dvi savaitės tinklalapio neveikimo rodo, kad viskas buvo atliekama neprofesionaliai. Belieka apgailestauti.

 3. Tai, kad dabar „grybavimą” perėmė serveriai.lt

  Uptime vis dar ne toks, kokio norėtųsi. Ryškiai sukištos svetainės iš ten ne į pačius geriausius serverius.

 4. Vėl atsigavo tinklalapis.net
  Pardavė klientus, palaukė ir vėl rinks juos.

 5. Sistem, Tinklalapis.net niekada ir nebuvo uždarytas. Ir tie planai yra serveriai.lt (pasitikrink kokiame serveryje svetainė talpinama).
  Taip pat pilną nuorodų į serveriai.lt ir šis tekstas:
  „Jei pageidaujate dar daugiau resursų, rekomenduojame išsinuomoti nuosavą serverį iš Serveriai.lt.”
  Versle klientai niekada nėra parduodami. Nes be klientų, nelieka kompanijos vertės.

 6. Man asmeniškai tinklalapis.net valdymo panelės daug labiau patiko ir buvo patogesnės nei serveriai.lt, jai man leistų aš vėl su džiaugsmu gryžčiau į tinklalapis.net.
  man keista kad paliktos atskiros kompanijos, tinklalapis.net puslapyje niekur nėra telefono numerio, nei emailo 9jokių kontaktų) praeitą savaitę bandžiau pora kartų skambinti į serveriai.lt supportą bet niekas nekėlė tel(!). Tai man ir keista kas čia su šiomis kompanijomis darosi.

 7. Šiaip norėčiau kuklios, be jokių judančių elementų svetainės,įsidėti savo tapybos pav., gal,sakau „serveriai eu”, Mini planą – ar galėčiau tikėtis tokios paslaugos ir kiek tai kainuotų? Pagarbiai a.z.

 8. Antanai, aš nedirbu minėtai hostingo kompanijai. Bet jei turi klausimų, kiek galėsiu – padėsiu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *