Gėlės Olandijoje

Šis straipsnis bus ne apie darbą Olandijos šiltnamiuose ar pas ūkininkus. Noriu pasidalinti įspūdžiais apie vieną iš Nyderlandų simbolių – gėles.

Kaip kažkada minėjau, Olandija yra gėlių, raudonųjų žibintų ir lengvųjų narkotikų šalis, 0 balandis čia yra pats nuostabiausias mėnuo gėrėtis žydinčiomis gėlėmis ir medžiais. Todėl šį mėnesį nemažai pakeliavome ir įamžinome nepakartojamų vaizdų.

Aplankėme arti mūsų esantį Wageningen universiteto parką. Universitetas koncentruojasi į agrikultūrą ir turi įkūręs nemokamą parką. Parke galima rasti daug gėlių ir medžiu su anglišku arba olandišku pavadinimu prie kiekvieno iš jų. Rekomenduojame!

Taip pat kelios nuotraukos ten kur gyvename.

Man ypač patiko migdolai, kurių visi augina gausiai.

Šį mėnesį būtinai parašysiu apie kelionę į didžiausią Nyderlandų (ir Europos bei viso pasaulio) gėlių sodą Keukenhof. Parkas būna atidarytas tik du mėnesius pavasarį. Kasmet milijonas turistų gali apeiti 32 hektarus teritorijos ir pamatyti 7 milijonus pačių nuostabiausių gėlių (iš kurių 4,5 milijonai tulpių) ir 2500 medžių. Kas dar nebuvot, skubėkit, nes šiemet parkas dirbs tik iki gegužės 16 dienos.

Nuoroda į mano nuotraukų galeriją.

Įrašo “Gėlės Olandijoje” komenatarų: 6

  1. Pasakiškai gražu. Gyventi tokio grožio apsuptyje, tai gyventi rojuje! :) Subalansuota pavasariškoms nuotaikoms. Dėkingas.

    Linkėjimai iš Lietuvos,
    Saulius

  2. Girdejau, kad geliu pristatymas kaltas del to, kad pas mus is Olandijos gelytes atkeliauja jau nebe tokios grazios – sako, kad labai neatsakingai veza jas.. Na bet kalbant i tema tai labai fainas straipsniukas, tiek paziureti, tiek paskaitineti. :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *