Senėjimo projektas – kasdieninis savęs fotografavimas 17 metų

Dan Hanna nusprendė kasdien save fotografuoti nuo pat 1991 metų. Taip jis darė ištisus 17 metų! Po to visas nuotraukas sudėjo į filmuką ir patalpino jį YouTube. Filmukas vadinasi “Time of my life”. Tiesa, jis darė po dvi nuotraukas kasdien – vieną iš vienos pusės, kitą iš priešingos (pasisukus 180 laipsnių). Ir dar, kiekvieną metų dieną jis pasisuka į fotoaparatą tam tikru kampu. Taip jam padaryti padeda ratas, sudalintas į 365 dalis (kiekvienai metų dienai). Todėl kiekvienais metais tą pačia dieną, jis stovi pasisukęs tokiu pat kampu. Ir taip 17 metų… Kaip rašo jis pats – “Aš stoviu veidu į vieną iš kamerų per pavasario ir rudens lygiadienius ir šonu per žiemos ir vasaros saulėgrįžas” ;).

p.s. Sunku (ir nenoriu) įsivaizduoti kaip greitai mes senstame. Prisipažinsiu, kad dėl šios priežąsties ir nemėgstu savo gimtadienių…

Įrašo “Senėjimo projektas – kasdieninis savęs fotografavimas 17 metų” komenatarų: 4

  1. Geras, nežinojau šio projekto. Gimtadienis kaip tik ta diena, kai tikrai suvoki, kad sensti. :) Šis suvokimas mane gąsdina, bet taip pat skatina nestovėti vietoje, o judėti gyvenimo keliu bei mėgautis kiekviena diena.

  2. Kazkaip galvojau mane labiau sokiruos, o jis beveik nepasikeite :) sitiek metu fotkinosi, ir ka? gavo rezutata, kad negreitai sensta. Nors kitiems parode idomu dalyka, tik labai jau tai daug laiko suryja geriau ji panaudoti kam kitam.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *